UçAN MERDIVEN

Uçan merdiven

Uçan merdiven

Blog Article

Mini merdiven ile salt nitelik açısından bir değişiklığa ehil olması nedeniyle ürün fiyatlandırmasına hüküm eden faktörlerden önemli faktörlerden birinin basamak adetsı başüstüneğu söylenebilir. Örneğin 4 ayaklı merdiven ve tasarruf açısından henüz geniş alanlarda, kullanıcısına henüz ziyade üstünlük sağlayabilecek 5 basamaklı merdiven fiyatları beyninde fark oluşması mümkündür. Kapalı bir durumda bekletildiğinde takribî 90 santimetreye erişebilen modeller mevcuttur.

Küpeşte kısımları umumi olarak pencere yahut çelik halat ile gestaltlabilmektedir. Basamak kısımları ise genel olarak ilenmeşap yahut ahşap kaplama olabilmektedir. Konstrüksiyonlacak meraklı aplikasyon ile sorunsuz olarak bu merdivenler gestaltlardaki iç alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler çok lüks yeğleme edilmekte ve nispet görmektedir. Firmamız özellikle kuruluşlacak olan bu uygulamalarda kuruluşların iç alanlarına en mütenasip olacak ve farklı seçenekleri sizlere sunabilmektedir.

Aile merdiveni basit açılıp kapanması sayesinde birçok kullanıcısı aracılığıyla haydi haydi kullanılabilir. Farklı boyutlara sahiptir. 5 basamaklı merdiven görev seviyesinden bir küme yüksekte sıfır noktalara ulaşım çıkarmak amacıyla kullanırken; taşınabilir, iki basamaklı merdiven daha hileçtemiz noktalardaki nöbetlerinize yardımcı olması için kullanılabilir.

Ilenmeşap merdivenlerin hepsinde rıht tahtası konstrüksiyonlmayabilir. Yapılmak matlup düşüncema birbirinden farklı rıht buraya tıklayın tahtası çeşitleri mevcuttur.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satıma sunmuş olduğu, ait markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.

İzmir merdiven imalatı yaratıcı firmaları mabeyinştırıyorsanız ve merdiven yaptırmak ya da ilenmeşap istila yapmış oldurmayı düşünüyorsanız, İzmir ahşap merdiven üreticileri arasından size en yarar olan ve çalışmainde tecrübeleri ve sükselarıyla alıcı memnuniyeti kazanmış bir firma seçmelisiniz.

Her zevke yönlü konsol merdivenleri, sizin seçeceğiniz bedduaşap merdiven basamakları ve korkulukları kullanarak, en son teknoloji merdiven imalat ve montaj tekniklerini kullanarak en kısa zamanda doğrulama etmekteyiz. Konsol merdiven modelleri üzerine her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Konsol merdiven fiyatları ile müteallik olgun almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.  

Emniyetli ve esenlıklı bir alternatiftir. Meşe gibi, kayın ağacı da ekonomik olarak avantajlıdır. Bu nedenle evlerdeki bedduaşap merdiven projelerinde sık sık tercih edilir.

—————————————————————————————————————————————

Siparişini verdiğiniz merdiven modelini en kesik sürede mahir ekiplerimizle üretip, mekânınıza titizlikle monte edip siz kıymettar müşterilerimizin beğenisine sunarız. Bizi yeğleme ettiğiniz dâhilin bütün ekibimiz yerine teşekkür ederiz. Merdiveninizi sağlıklı günlerde emin adımlarla kullanmanız dileğiyle…

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the best YouTube experience and our latest features. Learn more

Bedduaşap basamaklardan yapılan konsol merdivenlerin yükçüsı örekın sineine gizlerin ve özel düşüncemlarla yapılan ahşap basamaklar böylecene duvara monte edilir.

Tasarruf Fakatçlarına Uygunluk : Merdivenin kullanılacağı düzlük ve lakinç dikkate kırmızıınmalıdır . Örneğin , bir ticari mekandaki merdivenin kesif trafiğe dayanıklı ve ustalıklevsel olması gerekebilir .

Uzunluk : Korkuluklar , merdiven süresince durmadan olmalıdır ve korkulukların gayrimeskûnluksuz bir şekilde devam etmesi katkısızlanmalıdır .

Report this page